Rudens forumas 2017 „Išdrįsk – nebijok suklyst!“

Spalio 27–29 dienomis vyko LMS Radviliškio mokinių savivaldų informavimo centro (MSIC) organizuotas LMS Rudens forumas 2017 „Išdrįsk – nebijok suklyst!“, į kurį susirinko organizacijos savanoriai iš visos Lietuvos.

Pirmąją dieną šventiškai nusiteikę dalyviai pradėjo Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) pristatymu bei susipažinimu su LMS Nacionalinio biuro nariais ir Valdyba. Po gražios įžangos, programa tęsėsi pozityvia diskusija su Giedre Valavičiūte, iniciatyvos „Dydis nesvarbu“ įkūrėja, bei keliautojų Laimono ir Ryčio įspūdžiais iš tranzitinės kelionės Azijoje. Po oficialiosios forumo dalies sekė gana neįprasta socializacija. Jos metu stebėjome Radviliškio moksleivių atliekamą roko operą „Meilė ir mirtis Veronoje“. Taip pat vyko pasikalbėjimai su LMS Nacionalinio biuro nariais,  kurių metu jie atsakinėjo į dalyvių užduotus klausimus.

Antrąją dieną savanoriai sėmėsi naujų žinių darbo grupėse. Pirmos dalies komitetuose metu, buvo gilinamasi į savo veiklos sričių subtilybes, o gautos teorinės žinios pritaikomos praktinėse užduotyse. Antroje dalyje dalyviai kartu su kitais savo miesto savanoriais rašė strateginį veiklos planą, kuriame turėjo išsikelti svarbiausias padalinio problemas bei numatyti būsimus renginius. Saulei nusileidus, miestai pristatė pasirodymus pagal gautas temas, rungdamiesi dėl šauniausios ir aktyviausios forumo komandos titulo.

Paskutinįjį rytą dalyvių laukė Aistės Jakimavičiūtės paskaita, kurioje pasakota, kaip sukurti save, LMS partnerių Kastu International pristatymas, o vidurdienį koordinatoriai Dovilė ir Kristupas uždarė forumą. Tikimės, jog visiems dalyviams šios trys dienos liks geriausiu rudens atsiminimu, o įgytos žinios padės tikslingai dirbti padaliniuose moksleivių labui.

Dėkojame ir džiaugiamės LMS Radviliškio MSIC savanorių komanda, ilgai dirbusia tam, kad forumas dalyviams būtų nepamirštamas.

Renginio akimirkas galite rasti čia. Už jas dėkojame EK MEDIA!

Facebook komentarai